Hotel

Ibis Styles Wrocław Centrum

Podczas pierwszej edycji SilFur ugości nas hotel Ibis Styles Wrocław Centrum, zlokalizowany naprzeciwko Dworca Głównego. Pokoje w hotelu są duże i wszechstronne. Szerokie korytarze łączą się w holach wyposażonych w stoliki oraz fotele. Przestrzeń konferencyjna, czyli serce konwentu zajmuje całe piętro w budynku. Wszystkie sale znajdują się obok siebie, a pomiędzy nimi jest duży otwarty hol, który wypełnimy leżakami i stolikami. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany.

Lokalizacja w centrum miasta

Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Wrocław Główny, tym samym konwent odbędzie się w centrum Wrocławia.

Czas spaceru od istotnych punktów:

Duża i scentralizowana przestrzeń konferencyjna

Sercem tego konwentu jest ogromna przestrzeń konferencyjna, zajmująca całe piętro budynku. Znajdziecie tu 10 sal, rozmieszczonych tuż obok siebie, co ułatwi przemieszczanie się między prelekcjami i warsztatami.

Pomiędzy salami rozciąga się przestronny hol, który zamieni się w strefę relaksu. Będą tam wygodne leżaki, stoliki, a może nawet coś więcej – idealne miejsce na odpoczynek, rozmowy z innymi uczestnikami czy po prostu złapanie oddechu.

Nie musicie się martwić o przegrzanie, bo cały obiekt jest w pełni klimatyzowany. Bez względu na pogodę panującą na zewnątrz, w środku zawsze będzie komfortowa temperatura, sprzyjająca skupieniu i dobrej zabawie.

Zaplecze spożywcze
i restauracyjne

W hotelu znajduje się bufet oraz restauracja. Dodatkowo w budynku mieści się Biedronka z możliwością wejścia bez wychodzenia na dwór. 

Z uwagi na lokalizację, w okolicy hotelu znajduje się ogromny wybór restauracji oraz fast foodów.

Czasy spaceru do przykładowych sklepów i restauracji:

O hotelu

Hotel jest kompleksowo wyposażony. Każdy pokój posiada własną klimatyzację i telewizor. W hotelu znajduje się prasowalnia, a na każdym piętrze możecie znaleźć dystrybutor wody.

Potrzebujesz więcej informacji?

Looknij na stronę hotelu lub napisz do nas!